Zioła na męskie problemy

15 marca 2020 Suplementy na potencję

Nowa oferta regały magazynowe warszawa kliknij !

Wiele osób wciąż jest przekonanych, że terapia ziołami jest co najmniej tak samo skuteczna jak farmaceutykami aptecznymi. Jest to przekonanie całkowicie uzasadnione. Ziołowe napary, herbatki czy też zioła dodawane do potraw pomagają na wiele problemów zdrowotnych, także na te natury intymnej.

Zioła na męskie problemy

Zioła mogą okazać się skutecznym lekarstwem na niepłodność. Niemożność poczęcia potomka bardzo często jest efektem problemów z układem moczowym czy z zaburzeniami w gospodarce hormonalnej. Na męską płodność niekorzystnie wpływa także cukrzyca, choroba Hashimoto czy choroby układu krążenia. Choroby te obniżają libido, pośrednio powodują problemy ze wzwodem czy z jakością plemników.

Zioła, które panowie powinni pić

Do ziół, które polecane są mężczyznom mającym problemy z płodnością należy żeń-szeń. Korzeń żeń-szenia zwiększa libido, podnosi poziom testosteronu, wydłuża czas erekcji. Na życie seksualne mężczyzn pozytywnie wpływa również miłorząb japoński. Na sprawność seksualną negatywnie wpływa zmęczenie, w takiej sytuacji warto stosować jagody jałowca brazylijskiego. Kolejnym zielem godnym uwagi jest korzeń maca.

15 marca 2020 Suplementy na potencję