Jaki rodzaj Kamagry kupić?

10 marca 2020 Zdrowie mężczyzny

Nowa oferta regały magazynowe warszawa kliknij !

Kamagra to tańszy zamiennik słynnej Viagry. Zawiera ona tę samą aktywną substancję – sildenafil. Kamagra występuje w kilku różnych postaciach. Do wyboru są turkusowe pigułki, tabletki musujące, Kamagra w żelu, Super Kamagra i tabletki do ssania. Różnice między nimi polegają nie tylko na sposobie przyjmowania, ale także szybkością i długością działania.

Kamagra w tabletkach

Jest najbardziej popularna. Jej składnikiem aktywnym jest cytrynian sildenafilu o stężeniu 100 mg. Mężczyźni mogą wybrać te turkusowe tabletki w jednej z trzech dawek. Jedna tabletka może zawierać 25 mg, 50 mg lub 100 mg. Lek zaleca się przyjąć na około 60 minut przed stosunkiem. Działanie leku rozpoczyna się po około pół godzinie i utrzymuje 4-6 godzin.

Kamagra do ssania

Zawiera ten sam składnik aktywny. W sprzedaży dostępna jest w postaci tabletek o różnym smaku. Panowie mają do wyboru tabletki do ssania o smaku pomarańczowym, bananowym, ananasowym i truskawkowym. Lek zaczyna działać szybciej, bo już po 5-15 minutach. Efekt utrzymuje się 4-6 godzin.

kamagra oral jelly

Kamagra w postaci musujących tabletek i żelu

Kamagra w postaci musujących tabletek ma pomarańczowy smak. Kapsułkę należy rozpuścić w wodzie i wypić 5-15 minut przed planowanym stosunkiem. Pożądany efekt działania utrzymuje się 4-6 godzin. Kamagra w żelu działa równie szybko i równie długo. Dostępna w saszetkach o pojemności 5 ml i w kilku różnych smakach, między innymi pomarańczowym, czekoladowym, truskawkowym.

10 marca 2020 Zdrowie mężczyzny